Prisoner’s Voice

Метою ініціативи є звільнення всіх українських політичних в’язнів в Росії, Криму та на Донбасі й цивільних ув’язнених внаслідок російської агресії.

Дізнатися більше

Одразу після затримання перших громадян України на Сході, а також у підконтрольному Росії Криму Центр Громадянських Свобод запустив міжнародні кампанії із захисту українських політв’язнів та цивільних ув’язнених.

У 2014 році ЦГС став творцем інформаційної кампанії #LetMyPeopleGo, метою якої стало висвітлення політичного переслідування українських громадян в Росії, Криму і на Донбасі. За час кампанії, до вимог звільнення всіх українських політв’язнів, заарештованих у Росії та Криму, приєдналися тисячі людей по всій Європі, а також в США та інших країнах.

У 2018 році, коли український кінорежисер і політв’язень Олег Сєнцов оголосив голодування, ЦГС запустив міжнародну ініціативу #SaveOlegSentsov. Акції з вимогою звільнення голодуючого Сєнцова та всіх українських політв’язнів проходили в десятках країн світу.

У 2019 році після звільнення з в’язниці та повернення з Росії Олега Сєнцова ініціативу перейменували на #PrisonersVoice. Метою ініціативи залишилося звільнення всіх українських політичних в’язнів в Росії, в Криму та на Донбасі.

У 2022 році після 24 лютого ініціатива почала допомагати цивільним ув’язненим внаслідок російської агресії.

Якщо ваші близьку людину викрали, то ви можете розповісти свою історію за посиланням: ПОВІДОМИТИ ПРО ВИКРАДЕННЯ ЛЮДИНИ. Інформація надійде в нашу базу даних та буде захищена від незаконного розповсюдження.

До уваги родичів ув’язнених!
Інструкція щодо отримання інформації по справі ув’язненого(ної)

Цивільні ув’язнені

1 2

Активісти

1 2

Живі історії