Команда

Команда Центру
Громадянських Свобод

Наша команда – це співробітники ЦГС, члени Правління, Наглядова Рада та волонтери

Команда

Олександра Матвійчук

Голова правління

Олександра
Романцова

Виконавча директорка

Анна Попова

Координаторка проектів

Альона Степ

Асистентка голови правління

Таня
Козачок

Фінансова менеджерка

Любов
Гончарова

Бухгалтерка

Правління

Олександра
Матвійчук

Голова правління.

Правозахисниця, яка працює над питанням прав людини в Україні та регіоні ОБСЄ. На даний час очолює “Центр громадянських свобод”, а також координує роботу громадської ініціативи Євромайдан SOS. У 2016 році отримала Democracy Defender Award “за винятковий внесок у просування демократії та захисту прав людини” від місій країн-членів ОБСЄ.

avalaina@gmail.com

Аліса
Малицька

Членкиня правління.

Журналістка, спеціалістка з комунікацій з багаторічним досвідом роботи. За останні 17 років працювала в рекламній агенції та усіх видах ЗМІ. Була частиною комунікаційної команди Мінекономіки на позиції прес-секретарки заступниці Міністра Юлії Клименко.

Alisamalickaya@gmail.com

Назарій
Боярський

Член правління.

Правозахисник, активно займається просвітництвом у сфері прав людини у регіоні ОБСЄ. Член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи, незалежний експерт Мережі з громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

n.boiarskyi@gmail.com

Ксенія
Шиманська

Членкиня правління.

Правозахисниця, директорка правозахисного департаменту Docudays UA. Шлях Ксенії у ЦГС можна описати кількома словами: розпочала волонтером, а завершила членом Правління.

ksenya.shymanska@gmail.com

Ірина
Думич

Членкиня правління.

Керівниця проектів Центру громадянських свобод у 2014 – 2016 рр. Пластунка, співкоординаторка ініціативи “Євромайдан SOS”. Співавторка Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та окремих положень Національної стратегії з прав людини.

irynadumych14@gmail.com

Наглядова рада

Тетяна Мазур

Незалежна консультантка з питань організаційного розвитку громадських організацій. Членкиня правління проекту «Правова Ініціатива» та ГО «КиївПрайд».

Лариса Денисенко

Адвокатка, правозахисниця, письменниця. Членкиня правління і ведуча Громадського радіо. Посланниця толерантності ПРООН в Україні. Членкиня правління Міжнародного фонда Відродження.

Олег Мартиненко

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини. Директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності». Доктор юридичних наук, кримінолог.

Марія Кравчук

Генеральна директорка в Polimentor – digital advertising and contact-center.

Волонтери

Стань волонтером

Волонтери та волонтерки ЦГС допомагають нам
створити середовище зростання нового покоління
правозахисників і правозахисниць. До нас
приєднуються всі, хто хоче змінювати країну,
поширювати принципи прав людини, контролювати
органи влади та захищати інших.