Команда Центру
громадянських свобод

Наша команда – це правозихисники, активісти, постійні експерти, члени правління та волонтери

Команда

Олександра Матвійчук

Голова організації

Олександра
Романцова

Виконавча директорка

Володимир Яворський

Програмний директор

Євгенія Кубах

Директорка з розвитку

Христина Бучковська

Комунікаційна директорка

Альона Степ

Координаторка офісу голови організації

Роман Неколяк

Координатор з міжнародної взаємодії

Наталія Ящук

КООРДИНАТОРКА УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТІВ

Таня
Козачок

КООРДИНАТОРКА ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ

Іванна Мальчевська

МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТІВ ТА ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ

Сергіна Тарнавська

МЕНЕДЖЕРКА ПРОЄКТІВ

Альона Бульба

МЕНЕДЖЕРКА ПРОСВІТНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ

Любов
Гончарова

Бухгалтерка

Партнерська команда

Анастасія Головненко

Менеджерка з комунікації голови організації

Анна Трушова

Менеджерка взаємодії зі ЗМІ

Іванна Бугай

SMM-менеджерка

Тетяна Капустинська

Копірайтерка

Святослав Рубан

Координатор інформаційно-адвокаційних кампаній

Луїза Нільссон

Координаторка адвокаційних кампаній

Борис Золотченко

IT-супровід

Правління

Аліса Малицька

Членкиня правління

Дмитро Коваль

Член правління

Олена Каюмова

Членкиня правління

Ольга Сагайдак

Членкиня правління

Андрій Кириленко

Член правління

Лариса Денисенко

Членкиня правління

Есперти організації

Володимир Яворський

Програмний директор Центру громадянських свобод. Фахівець з таких тем: актуальні питання захисту прав людини, правозахисні організації, злочини РФ, воєнні злочини, реформа СБУ,  право на приватність і захист персональних даних, свобода мирних зібрань та об’єднань, ЄСПЛ, Рада Європи, ООН, Міжнародний кримінальний суд, ратифікація Римського статуту МКС, створення спеціального трибуналу по агресії, контроль діяльності правоохоронних органів та органів влади, загрози демократії в Україні, вступ України в ЄС, права людини в Білорусі, освіта з прав людини.

В’ячеслав Ліхачов

Член експертної ради Центру громадянських свобод, сходознавець. Фахівець з таких тем: воєнні злочини, етнополітичні питання, національні меншини, сучасні ультраправі рухи в Україні й РФ, геноцид, Голокост, релігійні питання, міжнародна політика.

Михайло Савва

Член експертної ради Центру громадянських свобод, доктор політичних наук. Фахівець з таких тем: «фільтрація», полонені, цивільні ув’язнені, воєнні злочини, політичні мотиви кримінального переслідування людей у регіоні ОБСЄ, політичний режим РФ, сучасна російська державна ідеологія, етнополітичні процеси та права представників етнічних меншин у РФ.

Костянтин Задоя

Член експертної ради Центру громадянських свобод, кандидат юридичних наук, професор кафедри кримінально-правової політики та кримінального права КНУ імені Тараса Шевченка. Фахівець з таких тем: міжнародне гуманітарне право, Женевські конвенції, Гаазькі конвенції, міжнародне кримінальне право, Міжнародний кримінальний суд, воєнні злочини.

Олег Мартиненко

Член експертної ради Центру громадянських свобод. Доктор юридичних наук, професор. Працював у миротворчій місії Цивільної поліції ООН в Боснії-Герцеговині командиром станції Нові Град. Кілька років очолював у МВС України Управління моніторингу дотримання прав людини. Разом із колегами створив Асоціацію УМДПЛ, а пізніше зайнявся темою перехідного правосуддя як керівник аналітичного напрямку УГСПЛ. Зараз служить у Збройних силах України.

Даниїл Мещеряков

Один із співзасновників Центру громадянських свобод у 2007 році. Юрист, експерт у галузі конституційного та міжнародного права,  консультант з організаційного розвитку неурядових організацій. Має великий досвід створення та керування багатьма успішними правозахисними організаціями, проєктами та кампаніями у декількох країнах на транскордонному рівні. Був експертом таких міждержавних організацій як ОБСЄ та Рада Європи. Голова Правління Міжнародної Гельсінської асоціації з прав людини.
Волонтери

Стань волонтером

Волонтери та волонтерки Центру громадянських свобод допомагають нам створити середовище зростання нового покоління
правозахисників і правозахисниць. До нас приєднуються всі, хто хоче змінювати країну, поширювати принципи прав людини, контролювати органи влади та захищати інших.

buttons