Команда

Команда Центру Громадянських Свобод


 


Олександра Романцова

виконавча директорка

aleksandra.romantsova@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Марина Ліліченко

юристка

lilichenkom@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Галан Любов

координаторка проектів

liubov.halan@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

Любов Гончарова

бухгалтерка

lvgoncharova18@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Козачок Таня

фінансова менеджерка

tvkozachok2018@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Даша Бичкова

Координаторка проєктів, івент-менеджерка

dariabychkova.ccl@gmail.com

FB

 

Cклад правління


 

Олександра Матвійчук  

голова правління

avalaina@gmail.com   FB

 

 

 

 

 

 

 

Аліса Малицька

Alisamalickaya@gmail.com   FB

Аліса Малицька – спеціалістка з комунікацій з багаторічним досвідом роботи. Працювала в комунікаційній команді Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на позиції прес-секретарки заступниці Міністра Юлії Клименко. Досліджувала VR та AR у Stanford University. Працювала журналісткою в усіх видах ЗМІ.

 

 

 

 

 

 

 

Ксенія Шиманська

ksenya.shymanska@gmail.com    FB

Шлях Ксенії в ЦГС можна описати кількома словами: розпочала волонтером, а завершує членом Правління.
Зараз Ксенія продовжує працювати в правозахисній сфері.

Вона хоче, щоб ініціатив, орієнтованих на права людини ставало більше. А самі вони – фаховіш ми. І щоб правозахисне середовище було єдиним. А головне, на зважаючи на той біль і горе із якими вони мають справу щодня, права людини для нас були понад усе!

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Думич

irynadumych14@gmail.com   FB

Ірина була керівницею проектів Центру громадянських свобод у 2014 – 2016 рр. Займалася питаннями законодавства та модерувала роботу платформи «Правозахисний порядок денний». Очолювала кампанію за ратифікацію Римського статуту Міжнародного Кримінального Суду.

Вона співавторка Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та окремих положень Національної стратегії з прав людини. Координувала роботу гарячої лінії Євромайдану SOS. Членкиня Національної скаутської організації «Пласт».

 

 

 

 

 

 

 

Назарій Боярський

n.boiarskyi@gmail.com  FB

Назарій Боярський в громадському секторі з 2006 року. За цей час він був координатором освітніх програм Центрі Громадянських Свобод, членом орг.комітету «КиївПрайд», співголовою Коаліції з протидії дискримінації в Україні, координатором інформаційної кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!» та ін.

 

Зараз є менеджером проектів в благодійному фонді «Центр міжнародної солідарності» (Литва), розвиває платформу дистанційної освіти у сфері прав людини «HUMANA» та є членом групи тренерів Молодіжного департаменту Ради Європи.

 

 

 

 

 

 

Наглядова рада


Тетяна Мазур

Незалежна консультантка з питань організаційного розвитку громадських організацій. Членкиня правління проекту «Правова Ініціатива» та ГО «КиївПрайд».

Тетяня з третього курсу працювала в громадській організації, виконавчому партнері Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, надаючи юридичні консультації біженцям та шукачам притулку. У 2001 році приєдналася до Amnesty International в Україні. В 2006 році стає членом правління організації, а з 2008 до 2016 була виконавчою директоркою Amnesty International Україна.

 

 

 

 

Світлана Астраханцева

Членкиня ради Міжнародної Гельсінської Групи та Міжнародної Гельсінської Асоціації.

Світлана має вищу економічну та юридичну освіту. Більше 15 років займає керівні посади в різних міжнародних та російських некомерційних організаціях. З 2016 працює виконавчим директором Московської Гельсінської групи.

 

 

 

 

 

Мартиненко Олег

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини. Директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності». Доктор юридичних наук, кримінолог.

Олег почав кар’єру як пенітенціарний психолог, потім працював дослідником, вченим та менеджером в Харківському національному університеті внутрішніх справ. у 1999-2003 був співробітником Цивільної поліції ООН в Боснії та Герцеговині, Косово. У 2006-2010 був радником міністра МВС з прав людини, начальником Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності МВС. Один з основних авторів реформування МВС та поліції України, ініціатор запровадження перехідного правосуддя в Україні для подолання збройного конфлікту.

 

 

 

Кравчук Марія

Генеральна директорка в Polimentor – digital advertising and contact-center.

Марія народилася в Харкові, отримала вищу освіту в КПІ. У 2010 році почала працювати в Polimentor – digital advertising and contact-center, де працює і зараз. Марія – експертка з інетрнет-меркетингу. Вона організувала понад 10 різних вебінарів про інтернет-маркетинг. Регулярно пише для журналів «Генеральный директор» та «Интернет-Маркетинг», виступає лекторкою і автором різних освітніх матеріалів.  

 

 

 

Лариса Денисенко

Адвокатка, правозахисниця, письменниця. Членкиня правління і ведуча Громадського радіо. Посланниця толерантності ПРООН в Україні. Членкиея правління Міжнародного фонда Відродження. Фокус діяльності: протидія домашньому насильству, протидія дискримінації, гендерні питання.

Лариса працювала радником Міністра юстиції, очолювала Transparency International Ukraine. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону». Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча  на  «1+1». Лариса публікується у виданнях «Українська правда», «Фокус», «Профиль», «Новое время» та інших. 

 

Поділитися