05.02.2021

Акція зі збору листів білоруському політв’язню журналісту Александрову

Этот же текст на английском и русском языках (This text in Russian and English languages) – https://cutt.ly/7mFoNiV

Андрій Олександров, білоруський журналіст, який працював у незалежній інформаційній агенції БелаПАН та вів репортажі з мирних акцій, а також допомагав збирати гроші для оплати штрафів учасників протестів. Затриманий 12 січня 2021 року, знаходиться у в’язниці, звинувачений владою в державній зраді, йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Писати листи – одна з найважливіших та одночасно найпростіших речей, що може зробити звичайна людина для допомоги Андрієві. Треба розуміти, що життя затриманих минає у чотирьох стінах. Тому листи для політв’язнів особливо важливі. Тому що там, за колючим дротом відбувається постійний моральний та психологічний тиск.

❓ ЯК НАПИСАТИ?

Зазвичай, листи за ґрати у нас асоціюються з конвертом та поштою. Але тепер лист або листівку ув’язненому можна надіслати, не відходячи від комп’ютера або навіть смартфону. Ви можете відправити листа за допомогою сервісу письмо.бел або заповнивши гугл-форму: https://cutt.ly/omFo0dI
У формі ви можете обрати Андрія, а також відправити лист іншим в’язням совісті.

✉️ Також маєте змогу надіслати звичайного листа за адресою:
Центр Громадянських Свобод: вул. Басейна, 9Г, Київ, Україна, індекс 02000

СІЗО: вул. Володарського, 2, Мінськ, Білорусь, індекс 220050

ПРО ЩО ПИСАТИ?
Пишіть звичайні листи. Але ні в якому разі не сумні. Навіть в такій ситуації не варто писати, як все погано – це не підтримує. Будь ласка, не згадуйте про політику або про що-небудь, що може бути засуджено з боку адміністрації в’язниці.Розкажіть про те, що відбувається у вашому повсякденному житті, поділіться своїми враженнями, думками, емоціями, бо навіть такі найпростіші речі можуть підняти настрій.

Листи повинні бути написані російською або білоруською мовами, але простий онлайн-переклад працює просто відмінно.

#BelarusWatch

Назад
Попередня Наступна
buttons