31.01.2019
ЦГС розпочав новий сезон кінопоказів про права людини
![](https://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/50876754_10155764873296296_1848943099775025152_o.jpg)
Раз на два тижні Київська школа прав людини та демократії освітній проект Центру Громадянських Свобод (Center for Civil Liberties) організовує правозахисні кінопокази.
Тут ви можете познайомитися з правозахисниками, послухати виступи експертів, відпочити та подивитися фільми, що підіймають гострі суспільні питання.
Наш фільм був – Острів собак
знятий режисером Весом Андерсоном.
Чому саме він? Фільм дуже яскраво і доступно показує, як мова ненависті, наукова фікція та сегрегація підштовхують до скоєння таких міжнародних злочинів як переслідування та геноцид.