Правозахисний план дій для парламенту

Під час виборів ми підготували 13 кроків для нового парламенту, які мають удосконалити стан захисту прав людини в Україні. ⚡️ Сьогодні ми обговорили реалізацію цих кроків!

Сьогодні нам вдалося провести дійсно великий круглий стіл у Верховній раді, у якому взяли участь понад 100 осіб: депутати, представники державних органів, а також міжнародні та українські правозахисники.

Раніше ми представили парламентським партіям нашу програму “Правозахисний план дій”, що складається з 13 конкретних кроків на захист прав людини в Україні. Сьогодні настав час обговорювати реалізацію цих прав!

Варто відзначити, що за деякими пунктами нашої програми вже спостерігається істотний прогрес, проте ще є над чим працювати. Римський статут, закон про військових злочинців, ринок землі та модель перехідного правосуддя – всі ці непрості теми були підняті під час нашої зустрічі.

Ми дякуємо Комітет ВР з правоохоронної діяльностіКомітет Верховної Ради України з прав людини i Комітет з питань зовнішньої політики. Сподіваємося на подальшу співпрацю та реалізацію нашої програми!

Можливо, зовсім скоро ми зберемося обговорити її повну реалізацію?

Поділитися