Дивимося документальні фільми про вибори
![](https://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/57170558_2163716243712035_7536158872663228416_o-2.jpg)
Раз на два тижні Київська школа прав людини та демократії освітній проект Центру Громадянських Свобод (Center for Civil Liberties) організовує правозахисні кінопокази.
Тут ви можете познайомитися з правозахисниками, послухати виступи експертів, відпочити та подивитися фільми, що підіймають гострі суспільні питання.
8 травня ми показуємо два документальні фільми про вибори:
з колекції Кіноклуби Docudays UA.
• КАВА VS. ШАШЛИКИ (15 хвилин) – У 2015-му році в Україні відбулися вибори до міських рад. Події фільму розгортаються у Києві. Героями стали молодий депутат, який щойно розпочав свою кар’єру та представник провідної політичної сили. Кава і спілкування – з одного боку та шашлик і пісні – з іншого. А що оберете ви?
• ГОЛОСУЙТЕ ЗА МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА (50 хвилин) – Ця стрічка показує третій клас школи в Китаї. Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. У ході «передвиборчої кампанії» на них чинять тиск надміру турботливі батьки. Троє головних героїв беруться до справи, використовуючи різноманітні методи: складання стратегії виборчої кампанії, спонукання та передвиборчі обіцянки. Ці школярі поки не залежать від соціальних обмежень, як їхні батьки.
———————-
Наш лектор – Oleksandr Korniyenko, політтехнолог.