Документування злочинів проти дітей. Центр громадянських собод взяв участь у воркшопі Global Rights Complianc для організацій громадянського суспільства
![](https://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/signal-2024-04-12-163632_003.jpg)
Команда експертів та міжнародних тренерів Global Rights Compliance провела дводенний воркшоп для організацій Українського громадянського суспільства. Серед учасників були координатор міжнародної взаємодії Центру громадянських свобод Роман Неколяк і стажерка організації Поліна Морозюк.
Основна мета заходу — поліпшення розуміння та підтримки дружнього до дітей правосуддя та відповідальності перед тими з них, які постраждали внаслідок російських злочинів. Під час воркшопу відбулося обговорення та обмін досвідом щодо документування та розслідування злочинів проти дітей і злочинів, які на них впливають. Також розглянули практики, що допоможуть покращити захист дітей та їхнього добробуту. Воркшоп включав лекції, дискусійні-круглі столи та спеціалізовані тренінги, щоб ефективно досягти цілей навчання.
Центр громадянських свобод на зустрічі представляли: координатор міжнародної взаємодії Роман Неколяк та стажерка організації, бакалавриня політичних наук Амстердамського університету Поліна Морозюк,
«Пріоритетом Міжнародного кримінального суду є дві справи щодо воєнних злочинів РФ проти України — викрадення дітей і удари по інфраструктурі. Саме тому українським юристам та аналітикам важливо оновити знання з цих двох специфічних складів злочину», — впевнений Роман Неколяк.
Захід відбувся за підтримки Міністерства Закордонних справ Нідерландів та Інституту Asser (Гаага). Локальним партнером з організації заходу виступила Асоціація правників України (Київ).