Дві третини людей у всьому світі не впевнені в політиках які регулюють Інтернет
Оскільки уряди всього світу планують посилити контроль над великими технологічними компаніями, такими як Google, Twitter і Facebook, опитування користувачів Інтернету в 12 країнах показало, що понад дві третини людей (67%) не впевнені, що політики достатньо добре розуміють, як Інтернет працює для його адміністрування.
Онлайн-опитування, проведене YouGov від імені Internet Society, глобальної некомерційної організації, яка виступає за відкритий, глобально підключений і безпечний Інтернет, підкреслює, як пандемія коронавірусу зробила Інтернет шкідливим для функціонування наших економік. Інтернет швидко розширився під час пандемії, що дозволило майже половині (48%) опитаних у всьому світі продовжувати працювати та навчатися.
Результати опитування свідчать про те, що все більше урядів по всьому світу розглядають пропозиції, які можуть загрожувати Інтернету. Вони включають потенційне скасування захисту відповідальності посередників та інші закони, які можуть загрожувати інноваціям в Інтернеті. Дуже суперечливі дебати щодо скасування розділу 230 Закону про адекватність зв’язку в США, запропонованого пакету Закону про цифрові послуги в Європейському Союзі, майбутнього законопроекту про шкоду в Інтернеті у Сполученому Королівстві та загрози змінити систему цивільних прав Бразилії для користувачів Інтернету – і це лише деякі приклади.
У США під час цього Конгресу було 22 спроби змінити розділ 230, у тому числі 11 лише за останні три місяці. Новий президент Джо Байден також закликав внести поправки до Розділу 230, регуляторної зміни, яка, якщо її буде погано розроблено, може призвести до того, що менші компанії, стартап-платформи та інші посередники Інтернет-інфраструктури будуть придушені регуляторами та судовими процесами.
Результати опитування Internet Society показали, що в усьому світі майже двоє з п’яти (39%) людей звернулися до Інтернету за новими для себе послугами під час пандемії. Ця цифра зросла до двох третин (66%) людей, які живуть у країнах з нижчими темпами розповсюдження Інтернету, таких як Ліван, Мексика, Колумбія, Південна Африка та Індія, де використання онлайн-сервісів було меншою нормою перед пандемією.
Три з п’яти користувачів Інтернету повідомили, що використовують Інтернет для банківських операцій (60%) і покупок (60%), а двоє з п’яти повідомили, що телефонують (41%), переглядають відеоконтент (39%), а також отримують доступ до новин і вмісту з інших користувачів. країн (38%) з початку пандемії.
Джозеф Лоренцо Холл, старший віце-президент Internet Society, сказав: “Наше опитування відображає широко поширену стурбованість тим, що політики не підготовлені працювати в інтересах відкритого Інтернету, який приносить користь усім. Під час пандемії Інтернет став порятунком для мільярдів людей у всьому світі. Зростання центральної ролі Інтернету в нашому житті робить все більш важливим, щоб Інтернет залишався глобальним і відкритим, щоб кожен у всьому світі міг скористатися унікальними можливостями для інновацій та адаптації, які закладені у фундаментальну архітектуру Інтернету.”
Internet Society попереджає, що політики в усьому світі можуть пошкодити фундаментальну архітектуру Інтернету через погано поінформовані правила. Саме тому Internet Society закликає політиків використовувати Інструменти оцінки впливу Інтернету – аналіз, який допомагає політикам розробляти, впроваджувати та вимірювати вплив регулювання – для прийняття обґрунтованих та цілеспрямованих рішень.
Вашингтон, округ Колумбія – 9 грудня 2020 р.
Автор: Allesandra deSantillana, Internet Society, desantillana@isoc.org
Оригінал: Two-Thirds of People Worldwide Are Not Confident in Politicians Regulating the Internet
Переклад: Нікіта Домініч