31.12.2022

ЄВГЕН МАТВЄЄВ

Міський голова міста Дніпрорудне, що на Запорріжжі. Від початку повномасштабного вторгнення Євген Матвєєв організував роботу в місті: блокпости на кожному в’їзді, створив народну дружину, яка цілодобово патрулювала вулиці, випічку хліба, допомогу малозабезпеченим та літнім людям. У міській лікарні з’явилась можливість народжувати немовлят, хоча раніше породіллям потрібно було їздити за 50-70 км від міста. З березня він записував щоденні онлайн-звернення до містян про ситуацію в Дніпрорудному та навколо.

27 лютого, коли російські військові намагались заїхати в місто, неозброєні дніпрорудненці на чолі з міським головою вийшли на зустріч бронетехніці та сказали, що не пустять окупантів в Дніпрорудне. Російські військові у той день розвернулись та не в’їхали в місто.

«Євген завжди був гарним управлінцем і займав організаторські посади, кожен день дуже рано починав працювати. Перші дні з 24 лютого взагалі не приходив додому та залишався працювати в кабінеті. Дніпрорудне  це “спальний район”, який не має стратегічного значення для окупантів. Однак вже з березня російські окупаційні війська підійшли впритул до межі міста та контролювали дороги», – розповідає дружина Євгена Алла.

13 березня 2022 року його затримали рсоійські окупанти на блокпості під час виконання своїх обов’язків. Наразі місце перебування Євгена Матвєєва невідомо.

Назад
Попередня Наступна