Тендери

Тендери ЦГС

Інформація про актуальні тендери, що проводить Центр Громадянських Свобод

завершення конкурсу: 23.02.2024

Оголошення про тендер постачальників експертних послуг

Конкурс закінчився
Переможець тендеру:

ГО «Центр громадянських свобод» оголошує збір заявок на участь в тендері постачальників експертних послуг.

Збір заявок буде проводитися в період до 23 лютого 2024 року, після чого в період до 26 лютого 2024 року тендерна комісія розгляне надані пропозиції та сформує список постійних постачальників послуг, з якими в результаті переговорів можуть бути укладені договори.

Заявки на участь в тендері повинні бути надані за адресою електронної пошти:  offers@ccl.org.ua з темою повідомлення «ТЕНДЕР. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ» не пізніше 24 годин 23 лютого 2024 року і повинні містити наступну інформацію:

1) Найменування постачальника послуг, відомості про його правовий статус і реєстрацію.

2) Опис досвіду роботи, інформація про потенціал, компетентність та надійність постачальника послуг в довільній формі (до 1 сторінки).

3) Юридична адреса.

5) Контактна інформація для комунікації, ім’я контактної особи.

6) Інформація про пропоновані умови надання послуг і ціни за такі послуги 

Крім цієї обов’язкової інформації заявник може дати посилання на іншу інформацію, розміщену в мережі інтернет або надіслати додатки (обсягом до 15 МБ), які допоможуть скласти краще уявлення про потенційного постачальника і пропоновані ним умови надання послуг.

Подача заяви на участь в тендері означає, що потенційний постачальник ознайомлений з умовами цього оголошення і згоден з наведеними нижче вимогами, що пред’являються до його учасників (детальніше дивіться Положення про порядок проведення адміністративних, фінансових та офісних процедур)

Учасники тендеру повинні:

1) Бути резидентами України, бути повністю право- і дієздатними і мати право надавати відповідні послуги за винагороду;

2) Вести належний фінансовий і бухгалтерський контроль, зберігати всі відомості про здійснені платежі і операції і бути готовими за запитом уповноважених осіб ГО «Центр громадянських свобод» надати інформацію про взаємні операції, забезпечуючи зберігання відповідних документів терміном не менше п’яти років;

3) Бути готовими укласти письмовий договір із усіма істотними умовами договірних відносин, погодженими в процесі переговорів.

Кандидати чи учасники тендеру будуть виключені з участі в процедурі придбання, якщо:

  1. вони є банкрутами чи ліквідуються, або їхні справи адмініструє суд, вони увійшли в стосунки з кредиторами, припинили господарську діяльність, є суб’єктом судових справ стосовно цих питань або є в будь-якій аналогічній ситуації, що випливає з подібних процедур, передбачених національним законодавством чи актами;
  2. були визнані винними в порушенні професійної етики рішенням, що має юридичну силу;
  3. вони були винні в серйозному професійному злочині, доказаному будь-якими достатніми засобами;
  4. вони не виконали зобов’язань стосовно виплати соціальних внесків чи виплати податків згідно з законодавчими положеннями України;
  5. були суб’єктом рішення, що має силу, за шахрайство, корупцію, участь у кримінальній організації чи будь-якій нелегальній діяльності, що завдала шкоди суспільству;
  6. є суб’єктом конфлікту інтересів.

Кандидати або учасники тендеру через факт подачі своїх пропозицій на конкурс підтверджують, що вони не знаходяться в одній з перерахованих вище ситуацій, ознайомлені з вимогами та погоджуються з їх дотриманням.

№ лотуВид послуг, що надаються
1Послуги в сфері експертизи міжнародної адвокації

За додатковою інформацією про умови проведення конкурсу звертатися за контактною адресою електронної пошти offers@ccl.org.ua  з темою повідомлення «ТЕНДЕР. ПИТАННЯ».

25 січня 2024 року

Голова організації Олександра Матвійчук

buttons