Тендери

Тендери ЦГС

Інформація про актуальні тендери, що проводить Центр Громадянських Свобод

завершення конкурсу: 15.12.2021

Оголошення про проведення тендеру для вибору постійних постачальників послуг «ЦЕНТРУ ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД»

Конкурс закінчився
Переможець тендеру:

ГО «Центр громадянських свобод» оголошує збір заявок на участь в тендері постачальників послуг на постійній основі. Збір заявок буде проводитися в період до 15 грудня 2021 року, після чого в період до 30 грудня 2021 року тендерна комісія розгляне надані пропозиції та сформує список постійних постачальників послуг, з якими в результаті переговорів зможуть бути укладені договори на надання послуг на період з 1 січня 2022 року і терміном дії до трьох років.

Заявки на участь в тендері повинні бути надані за адресою електронної пошти: ccl.org.ua@gmail.com з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ГРУДЕНЬ 2018. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ» не пізніше 24 годин 15 грудня 2021 року і повинні містити наступну інформацію у вигляді заповненої форми Додаток до Оголошення проведення тендеру для вибору постійних постачальників послуг «ЦЕНТРУ ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД»:

1) Номер лота і вид послуг, що надаються

2) Найменування постачальника послуг, відомості про його правовий статус і реєстрацію

3) Докладна контактна інформація для комунікації, в тому числі поштова адреса, фактична адреса розташування, ім’я контактної особи, адресу електронної пошти, номер актуального мобільного телефону для зв’язку

4) Інформація про потенціал, компетентність та надійність постачальника послуг в довільній формі (до 1 сторінки)

5) Інформація про пропоновані умови надання послуг і ціни за такі послуги (до 2 сторінок).

Крім цієї обов’язкової інформації заявник може дати посилання на іншу інформацію, розміщену в мережі інтернет або надіслати додатки (обсягом до 15 МБ), які допоможуть скласти краще уявлення про потенційного постачальника і пропоновані ним умови надання послуг.

Подача заяви на участь в тендері означає, що потенційний постачальник ознайомлений з умовами цього оголошення і згоден з наведеними нижче вимогами, що пред’являються до його учасників.

Учасники тендеру повинні:

1) Бути резидентами України, бути повністю право- і дієздатними і мати право надавати відповідні послуги за винагороду;

2) Вести належний фінансовий і бухгалтерський контроль, зберігати всі відомості про здійснені платежі і операції і бути готовими за запитом уповноважених осіб ГО «Центр громадянських свобод» надати інформацію про взаємні операції, забезпечуючи зберігання відповідних документів терміном не менше п’яти років;

3) Бути готовими укласти письмовий договір із усіма істотними умовами договірних відносин, погодженими в процесі переговорів.

Кандидати чи учасники тендеру будуть виключені з участі в процедурі придбання, якщо:

  1. вони є банкротами чи ліквідуються, або їхні справи адмініструє суд, вони увійшли в стосунки з кредиторами, припинили господарську діяльність, є суб’єктом судових справ стосовно цих питань або є в будь-якій аналогічній ситуації, що випливає з подібних процедур, передбачених національним законодавством чи актами;
  2. були визнані винними в порушенні професійної етики рішенням, що має юридичну силу;
  3. вони були винні в серйозному професійному злочині, доказаному будь-якими достатніми засобами;
  4. вони не виконали зобов’язань стосовно виплати соціальних внесків чи виплати податків згідно з законодавчими положеннями України;
  5. були суб’єктом рішення, що має силу, за шахрайство, корупцію, участь у кримінальній організації чи будь-якій нелегальній діяльності, що завдала шкоди суспільству;
  6. є суб’єктом конфлікту інтересів.

Кандидати або учасники тендеру через факт подачі своїх пропозицій на конкурс підтверджують, що вони не знаходяться в одній з перерахованих вище ситуацій.

Вид послуг, що надаютьсяСпеціальні вимоги для послуг
1Послуги перекладуПрофесійний письмовий та усний переклад з урахуванням тематики діяльності замовника, в тому числі терміновий (українська-англійська, російська-англійська, англійська-українська), оренда технічного обладнання для перекладів та надання фахівців.
2Послуги з виготовлення поліграфії та надання супутніх послугПереддруковна підготовка, дизайн, макетування та друк різної поліграфічної продукції, в тому числі термінові замовлення, упаковка, доставка, виготовлення сувенірної продукції.
3Послуги постачання канцелярського, офісного приладдя і витратних матеріалівПослуги з підбору та постачання канцелярського і офісного приладдя, витратних матеріалів, в тому числі з виконанням термінових замовлень, упаковка, доставка, витратні матеріали, господарські товари, ремонт оргтехніки.
4Послуги постачання питної води та супутніх товарів Постачання питної води з доставкою в офіс з обмінною тарою 18,9 л та продуктів харчування (чай, кава, інше).
5Клінінгові послугиЩотижневе вологе прибирання офісного приміщення площею 310 м.кв., супутні клінінгові послуги
6Експертні послуги Надання постійних експертних послуг з консультування з питань моніторингу, аналізу даних, розробки пропозицій, пов’язаних  з протиправним  утриманням українських в’язнів у Росії та на окупованих територіях, та з інших питань захисту прав людини і подолання наслідків збройного конфлікту. 
7Послуги з організації та проведення заходівНадання постійних послуг з організації та проведення заходів

За додатковою інформацією про умови проведення конкурсу звертатися за контактною адресою електронної пошти ccl.org.ua@gmail.com __ з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ГРУДЕНЬ 2021. ПИТАННЯ».

15 листопада 2021 року

Голова Правління Олександра Матвійчук