Тендери

Тендери ЦГС

Інформація про актуальні тендери, що проводить Центр Громадянських Свобод

завершення конкурсу: 14.04.2022

Оголошення про проведення тендеру для вибору постачальників комп’ютерної техніки, багато-функціональних пристроїв і палива «Центру Громадянських Свобод»

Конкурс закінчився
Переможець тендеру:

ГО «Центр громадянських свобод» оголошує збір заявок на участь в тендері постачальників комп’ютерної техніки та багато-функціональних пристроїв. 

Збір заявок буде проводитися в період до 14 квітня 2022 року, після чого в період до 21 квітня 2022 року тендерна комісія розгляне надані пропозиції та сформує список постійних постачальників послуг, з якими в результаті переговорів зможуть бути укладені договори.

Заявки на участь в тендері повинні бути надані за адресою електронної пошти: ccl.org.ua@gmail.com з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. 2022. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ» не пізніше 24 годин 14 квітня 2022 року і повинні містити наступну інформацію у вигляді заповненої форми Додаток до Оголошення проведення тендеру для вибору постійних постачальників послуг «ЦЕНТРУ ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД»:

1) Номер лота і вид послуг, що надаються.

2) Найменування постачальника послуг, відомості про його правовий статус і реєстрацію.

3) Опис досвіду роботи, інформація про потенціал, компетентність та надійність постачальника послуг в довільній формі (до 1 сторінки).

4) Юридична адреса.

5) Контактна інформація для комунікації, ім’я контактної особи.

6) Інформація про пропоновані умови постачання товарів і ціни за такі товари (до 2 сторінок).

Крім цієї обов’язкової інформації заявник може дати посилання на іншу інформацію, розміщену в мережі інтернет або надіслати додатки (обсягом до 15 МБ), які допоможуть скласти краще уявлення про потенційного постачальника і пропоновані ним умови надання послуг.

Подача заяви на участь в тендері означає, що потенційний постачальник ознайомлений з умовами цього оголошення і згоден з наведеними нижче вимогами, що пред’являються до його учасників (детальніше дивіться Положення про порядок проведення адміністративних, фінансових та офісних процедур)

Учасники тендеру повинні:

1) Бути резидентами України, бути повністю право- і дієздатними і мати право надавати відповідні послуги за винагороду;

2) Вести належний фінансовий і бухгалтерський контроль, зберігати всі відомості про здійснені платежі і операції і бути готовими за запитом уповноважених осіб ГО «Центр громадянських свобод» надати інформацію про взаємні операції, забезпечуючи зберігання відповідних документів терміном не менше п’яти років;

3) Бути готовими укласти письмовий договір із усіма істотними умовами договірних відносин, погодженими в процесі переговорів.

Кандидати чи учасники тендеру будуть виключені з участі в процедурі придбання, якщо:

  1. вони є банкротами чи ліквідуються, або їхні справи адмініструє суд, вони увійшли в стосунки з кредиторами, припинили господарську діяльність, є суб’єктом судових справ стосовно цих питань або є в будь-якій аналогічній ситуації, що випливає з подібних процедур, передбачених національним законодавством чи актами;
  2. були визнані винними в порушенні професійної етики рішенням, що має юридичну силу;
  3. вони були винні в серйозному професійному злочині, доказаному будь-якими достатніми засобами;
  4. вони не виконали зобов’язань стосовно виплати соціальних внесків чи виплати податків згідно з законодавчими положеннями України;
  5. були суб’єктом рішення, що має силу, за шахрайство, корупцію, участь у кримінальній організації чи будь-якій нелегальній діяльності, що завдала шкоди суспільству;
  6. є суб’єктом конфлікту інтересів.

Кандидати або учасники тендеру через факт подачі своїх пропозицій на конкурс підтверджують, що вони не знаходяться в одній з перерахованих вище ситуацій, ознайомлені з вимогами та погоджуються з їх дотриманням.

4) Мати свій склад в Україні із значним переліком товарів та мати можливість доставити замовлені товари в Київ в умовах повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Перелік товарів, щодо закупки яких оголошений даний тендер:

№ лотуВид товару, що постачаєтьсяСпеціальні вимоги для товару
1Електроніка та периферійна технікаЕлектротехнічні товари, портативні акумулятори, засоби звязку, електронні засоби пересування тощо
2ПаливоБензин А95, Дизельне Паливо, Газ

За додатковою інформацією про умови проведення конкурсу звертатися за контактною адресою електронної пошти ccl.org.ua@gmail.com  з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. 2022. ПИТАННЯ».

15 березня 2022 року

Голова Правління Олександра Матвійчук