Тендери

Тендери ЦГС

Інформація про актуальні тендери, що проводить Центр Громадянських Свобод

завершення конкурсу: 30.11.2023

Оголошення про проведення тендеру для вибору постачальника аудиторських послуг «Центру Громадянських Свобод»

Конкурс закінчився
Переможець тендеру: ТОВ "Аудит та бухгалтерський облік"

ГО «Центр громадянських свобод» оголошує збір заявок на участь в тендері постачальника аудиторських послуг. Необхідно провести зовнішню незалежну фінансову аудиторську перевірку діяльності організації за період 01.01.2023 – 31.12.2023. 

Збір заявок буде проводитися в період до 30 листопада 2023 року, після чого в період до 15 січня 2024 року тендерна комісія розгляне надані пропозиції та вибере постачальника послуг, з яким в результаті переговорів може бути укладений договір на надання послуг.

Заявки на участь в тендері повинні бути надані за адресою електронної пошти: office@ccl.org.ua  з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ» не пізніше 17 годин 30 листопада 2023 року і повинна містити наступну інформацію:

1) Найменування постачальника послуг, відомості про його правовий статус і реєстрацію

2) Докладна контактна інформація для комунікації, в тому числі поштова адреса, фактична адреса розташування, ім’я контактної особи, адресу електронної пошти, номер актуального мобільного телефону для зв’язку

3) Інформація про потенціал, компетентність та надійність постачальника послуг в довільній формі.

4) Інформація про умови надання послуг і ціни за такі послуги.

Крім цієї  інформації заявник може дати посилання на іншу інформацію, розміщену в мережі інтернет або надіслати додатки (обсягом до 20 МБ), які допоможуть скласти краще уявлення про потенційного постачальника і пропоновані ним умови надання послуг.

Подача заяви на участь в тендері означає, що потенційний постачальник ознайомлений з умовами цього оголошення і згоден з наведеними нижче вимогами, що пред’являються до його учасників.

Учасники тендеру повинні:

1) Бути резидентами України, бути повністю право- і дієздатними і мати право надавати відповідні послуги за винагороду;

2) Вести належний фінансовий і бухгалтерський контроль, зберігати всі відомості про здійснені платежі і операції і бути готовими за запитом уповноважених осіб ГО «Центр громадянських свобод» надати інформацію про взаємні операції;

3) Бути готовими укласти письмовий договір із усіма істотними умовами договірних відносин, погодженими в процесі переговорів.

4) Аудит повинен проводитися зовнішнім, незалежним і кваліфікованим аудитором.

5) Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору.

6) Перевірка повинна бути проведена та наданий звіт аудитора  до 15 березня 2024 року.

Кандидати чи учасники тендеру будуть виключені з участі в процедурі придбання, якщо:

  • вони є банкротами чи ліквідуються, або їхні справи адмініструє суд, вони увійшли в стосунки з кредиторами, припинили господарську діяльність, є суб’єктом судових справ стосовно цих питань або є в будь-якій аналогічній ситуації, що випливає з подібних процедур, передбачених національним законодавством чи актами;
  • були визнані винними в порушенні професійної етики рішенням, що має юридичну силу;
  • вони були винні в серйозному професійному злочині, доказаному будь-якими достатніми засобами;
  • вони не виконали зобов’язань стосовно виплати соціальних внесків чи виплати податків згідно з законодавчими положеннями України;
  • були суб’єктом рішення, що має силу, за шахрайство, корупцію, участь у кримінальній організації чи будь-якій нелегальній діяльності, що завдала шкоди суспільству;
  • є суб’єктом конфлікту інтересів.

Кандидати або учасники тендеру через факт подачі своїх пропозицій на конкурс підтверджують, що вони не знаходяться в одній з перерахованих вище ситуацій.

З інформацією про діяльність організації та фінансові результати можна ознайомитись у річних звітах на офіційному сайті організації за посиланням https://ccl.org.ua/about-us/#reports

З детальнішими вимогами до аудиторських послуг можна ознайомитись у додатках до цього оголошення:

  1. Технічне завдання
  2. Вимоги до річного аудиту Шведської агенції з міжнародного розвитку та співпраці згідно умов договору.
  3. Annex D – Sida’s Standard Terms of Reference for Annual Audit of Project Support including ISRS 4400 

За додатковою інформацією про умови проведення конкурсу та технічного завдання звертатися за контактною адресою електронної пошти office@ccl.org.ua з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ПИТАННЯ».

01 листопада 2023 року

Голова Організації Олександра Матвійчук

buttons