Росія має заплатити.  І це реально.

Зараз в Україні точиться найбільша в Європі війна з кінця Другої світової. Війна, яку розв’язала держава-терорист Росія за підтримки Білорусії, Ірану та Північної Кореї. Диктатори Владімір Путін та Александр Лукашенко, російські та білоруські військові мають відповідати за скоєні злочини перед міжнародним судом.

Однак справжня справедливість — це не лише покарання воєнних злочинців, а й економічна відповідальність агресора за всю завдану шкоду. 

Від початку повномасштабної війни країни Заходу заморозили приблизно половину золотовалютних резервів Центробанку Росії – це майже 300 мільярдів доларів. Більшість цих коштів перебуває у державах G7 та Європейського Союзу. Передача конфіскованих  російських активів Україні стане першим кроком на шляху до майбутніх репарацій Росії. 

Для чого необхідні ці гроші?

Ніякі гроші не здатні відшкодувати величезне горе, яке принесла українцям Російська Федерація. Жодна сума не поверне батькам дитину, яку вбила російська ракета, а українським захисникам — назавжди втрачене здоров’я. 

Однак конфісковані російські кошти допоможуть Україні вже зараз відбудовувати знищену росіянами інфраструктуру, лікувати поранених і підтримувати постраждалих внаслідок війни, а головне — зміцнювати обороноздатність України, щоб вона могла надалі стримувати російську агресію та зрештою здобула перемогу.

Ми, що нижче підписалися, закликаємо країни G7 та ЄС якнайшвидше передати усі заморожені російські державні активи Україні.

Як допомогти розморозити ці гроші?

Цією петицією ми закликаємо лідерів країн G7 та держав-членів ЄС вжити негайних і комплексних заходів:

– створити коаліцію G7 та ЄС для конфіскації російських активів і продемонструвати єдність світових демократій, щоб притягнути Росію до відповідальності;

– оголосити рішення працювати над конфіскацією російських активів на 300 млрд доларів США;

– конфіскувати активи Російського Центрального Банку на суму 300 мільярдів доларів США та надати ці кошти Україні, щоб забезпечити справедливість, стримувати подальшу агресію та надати Україні необхідні ресурси для самооборони.

Російські гроші повинні рятувати Україну вже зараз. Росія має заплатити!

buttons