Вакансії

Вакансії Центру Громадянських Свобод

Інформація про актуальні вакансії, відкриті у Центрі Громадянських Свобод

вакансія закрита

SMM-ник_ця

16.11.2021

Центр Громадянських Свобод шукає SMM- ника_цю!

Ми шукаємо досвідчену людину, яка може системно підтримувати роботу сайту та сторінок в соціальних мережах для відображення діяльності нашої правозахисної організації, при цьому комунікувати нашу роботу мовою,  зрозумілою для  більшості пересічних українців. 

Про нас

Центр Громадянських Свобод – правозахисна організація, яка працює для становлення  прав людини, демократії та солідарності в Україні та регіоні ОБСЄ. Ми працюємо з  різними структурами ООН, ЄС, РЄ та ОБСЄ, співпрацюємо із Міжнародним кримінальним судом для розслідування злочинів та  здійснюємо громадський контроль над органами влади. Також ми координуємо волонтерську групу громадського спостереження «ОЗОН», просуваємо законодавчі реформи через коаліцію «Правозахисний порядок денний», проводимо моніторинг порушень прав людини в Криму та на Донбасі.  Ми точно чули про нашу міжнародну кампанію  за звільнення ув’язнених Росією громадян України #PrisonersVoice, кампанію для підтримки громадянського суспільства #BelarusWatch. Також ми ведемо просвітницьку роботу через Київську школу з прав людини та демократії.  

Що потрібно від вас?

– Розміщення матеріалів та ведення комунікації з підписниками на сторінка у соцмережах (FB,  Instagram, Twitter) та на сайті ccl.org.ua;

– Оформлення ілюстративного матеріалу до  анонсів подій, важливо  вміти вільно користуватися   дизайнерськими програмами для створення контенту (афіши, графічний дизайн) та мати почуття стилю;

– Поширення повідомлень та анонсів у групах в соціальних мережах;

– Поштова розсилка за допомогою мейлових-менеджерів ;

– Моніторинг публікацій про організацію в Інтернеті за допомогою спеціальних чат ботів;

Графік: понеділок- п’ятниця з 10.00 до 19.00( обов’язкова присутність  на зв’язку з керівником відділу), можливе залучення до роботи у вихідні дні за попередньою  домовленістю. 

Розглядаємо відповідальних кандидатів для дистанційної роботи.

Успішний кандидат або кандидатка має:

  • Мати релевантний досвід роботи не менше 2-х років;
  • Вміти визначати цільові аудиторії в інтернеті та управляти комунікаціями з ними;
  • Вміти вести кризову комунікацію за погодженням з комунікаційним менеджментом організації;
  • Уміти грамотно писати тексти українською та російською мовами. Додатковий плюс – знання англійської. При цьому якісне володіння  українською – принциповий критерій.

І найголовніше, ви маєте бути відданими цінностям прав людини, толерантності та недискримінації та бути готовими до роботи в умовах жорсткого тайм-менеджменту;

Що ми пропонуємо? Роботу, яка має сенс, а також розуміння того, що ви робите справді корисну справу!

Крім цього:

  • За необхідністю, робоче місце в офісі організації.
  • Офіційний договір з фіксацією обов’язків з січня 2022  року;
  • Офіційну заробітну плату в розмірі 25 000 грн. в місяць;
  • Досвід роботи з однією з найактивніших правозахисних організацій України;
  • Можливості активного навчання в сфері прав людини;

Контакти: 

Будь-ласка, надсилайте Резюме з посиланням на портфоліо та мотиваційний лист (до 300 слів) українською мовою за адресою ccl.org.ua@gmail.com, з темою: «Кандидат_ка SMM» до 15 грудня 2021 р. включно. До 20 грудня 2021 ви отримаєте відповідь щодо проходження вашого резюме на рівень співбесіди, в будь-якому разі.

«Центр Громадянських Свобод» пропонує рівні умови кандидатам та кандидаткам з різним походженням, соціальним станом, расою, національністю, сексуальною орієнтацію, віросповіданням, наявністю інвалідності та таких особливостей, як дислексія тощо. Ми пропагуємо та заохочуємо розмаїття, як в підборі персоналу, так і в роботі нашої організації.

buttons