Вакансії

Вакансії Центру Громадянських Свобод

Інформація про актуальні вакансії, відкриті у Центрі Громадянських Свобод

вакансія закрита

Керівник_ця проєкту (Project Manager)

06.03.2023

Центр громадянських свобод (ЦГС) та Центр протидії корупції (ЦПК) розпочинають спільний проєкт, який має на меті проведення комунікаційних кампаній для посилення підтримки України за кордоном шляхом висвітлення на міжнародному рівні теми воєнних злочинів Росії, а саме:

 • фільтрація, викрадення, тортури та вбивства мирного населення на окупованих територіях;
 • позбавлення волі громадян України у зв’язку з російською агресією (військовополонених, цивільних заручників, політв’язнів);
 • порушення прав жінок і дітей (незаконне переміщення, усиновлення, сексуальне насильство, невибіркові обстріли, напади під час евакуації тощо);
 • геноцидний характер війни та знищення української ідентичності та інші жорстокості, про які слід повідомляти відповідно до ситуації в Україні.

Керівник_ця проєкту відповідатиме за загальну реалізацію проекту, включаючи координацію всіх залучених і зацікавлених сторін. Важливою складовою проєкту є співпраця з комунікаційною агенцією як основним підрядником. Команди проєктів обох організацій, ЦГС та ЦПК, будуть залучені до міжнародної адвокації. Під час реалізації комунікаційної кампанії команда проєкту та комунікаційна агенція-підрядник забезпечать роботу з професійними спільнотами та громадськими фондами в ключових країнах, а саме в США та країнах ЄС. Такі зацікавлені громади включають громади ветеранів; наукові спільноти; релігійні громади; колегії адвокатів; медичні громади тощо.

Водночас діяльність проєкту включатиме проведення офлайн заходів/вуличних акцій/демонстрацій. Заходи організовуватимуть команди обох партнерських організацій за активного залучення інших партнерів, зокрема Міжнародного центру української перемоги, створеного українськими громадськими організаціями у Варшаві.

У сферу діяльності керівника_ці проекту входять такі завдання:

 • Управління загальним баченням проекту, забезпечення координації всіх компонентів проекту та у відповідності загальним комунікаційним стратегіям ЦГС та ЦПК
 • Координація роботи аналітика, експерта з міжнародних комунікацій/медіа, представників ЦГС та ЦПК, залучених до проекту та комунікаційної агенції
 • Управління діяльністю в проєкті креативних агенцій, включаючи документообіг та проектний потік
 • Залучення до реалізації проекту лідерів громадської думки та ЗМІ
 • Координація організації зарубіжних заходів, у тому числі демонстрацій та сайд-івентів у рамках міжнародних заходів (фестивалів, конференцій тощо)
 • Звітування по проєкту донору

Вимоги:

 • Принаймні 3 роки досвіду роботи в медіа/комунікаціях/зв’язках з громадськістю/адвокації або в суміжній сфері.
 • Досвід управління проектами та командами. Перевагою буде досвід керування соціальними грантовими проектами, які фінансуються міжнародно-технічою допомогою. 
 • Широка персональна база контактів представників ЗМІ та лідерів думок
 • Сильні навички ведення переговорів та здатність працювати в умовах стресового навантаження.
 • Досвід ведення проєктів із залученням креативних підрядників буде перевагою
 • Вільне володіння англійською розмовною та письмовою мовою. Знання інших іноземних мов буде перевагою.

Що ми пропонуємо? 

Роботу, яка має сенс та історичне значення.

Крім цього:

Зайнятість повний робочий день з наданням робочого місця в офісі організації в центрі Києва.

Конкурентноздатна заробітна плата, контракт – 2 роки.

Контакти: 

Будь ласка, надсилайте резюме та портфоліо проєктів (за наявності) до 19 березня 2023 року за адресою office@ccl.org.ua, з темою: «Project Manager».

«Центр Громадянських Свобод» пропонує рівні умови кандидатам та кандидаткам з різним походженням, соціальним станом, расою, національністю, сексуальною орієнтацію, віросповіданням, наявністю інвалідності та таких особливостей, як дислексія тощо. Ми пропагуємо та заохочуємо розмаїття, як в підборі персоналу, так і в роботі нашої організації.

buttons