Вакансії

Вакансії Центру Громадянських Свобод

Інформація про актуальні вакансії, відкриті у Центрі Громадянських Свобод

вакансія закрита

Фахівець_фахівчиня з комунікацій 

09.08.2022

Центр Громадянських Свобод шукає людину, яка вміє робити неординарні кампанії  заради України!

Ми шукаємо досвідчену людину, яка хоче професійної діяльності зі справжньою місією змін в суспільстві, вміє створювати кампанії та знається на інструментах кампейнінгу та PR.

Про нас

Центр Громадянських Свобод – правозахисна організація, яка працює для становлення  прав людини, демократії та солідарності в Україні.  Також працюємо з  різними міжнародними та національними  структурами для розслідування злочинів РФ. В наші методики входить: залучення волонтерства, проведення освітніх, експертних та інформаційних заходів, проведення кампаній громадського контролю, проведення акцій прямої дії та різних форм мобілізації українців та небайдужих до прав людини іноземців. Тож для цього ми  координуємо волонтерську ініціативу “Євромайдан СОС”, та групу громадського спостереження «ОЗОН», просуваємо законодавчі реформи через коаліцію «Правозахисний порядок денний», проводимо моніторинг порушень прав людини в Криму та на Донбасі, документуємо воєнні злочини РФ в рамках глобальної ініціативи “ Трибунал для Путіна”, ведемо з 2014 року кампанії звільнення українських в’язнів Кремля: політв’язнів, військовополонених та цивільних заручників.  

Що потрібно від вас? 

Досягати підтримки України, як вільної, незалежної та демократичної країни, через проведення кампаній та інших інформаційних заходів, а саме: 

1. Розробляти  та втілювати комунікаційні стратегії – як загальноорганізаційні, так і для окремих кампаній. Аналізувати результати кампаній та робити висновки для наступних.

2. Ефективно співпрацювати з комунікаційною командою ЦГС та дружніх організацій. Підготовка та просування спікерів на спеціальних заходах (конференції, форуми, семінари): підбір заходів, визначення тем, редактура презентацій (при необхідності), використання матеріалів для подальшого просування; 

3. Співпрацювати зі ЗМІ для поширення кампаній.

4. Розробка програм з підвищення впізнаваності ГО.

Успішний кандидат або кандидатка має:

● Мати релевантний досвід роботи в комунікаціях та показати його у вигляді портфоліо;

● Вміти управляти взаємодією з новими цільовими аудиторіями з метою просування складних меседжів стисло та зрозуміло;

● Знати англійську для вільного спілкування з міжнародними партнерами та організаціями;

●  Мати стійкі навички написання та реалізації PR-стратегій, аналізу та управління розвитком та ефективністю PR стратегії;

●  Вміння вибудовувати та удосконалювати процеси для покращення результату.

І найголовніше, щоб стати членом нашої команди, ви маєте бути відданими цінностям прав людини, толерантності та недискримінації та звичайно 100% вірити в перемогу України та її вільне  майбутнє.

Що ми пропонуємо? 

Роботу, яка має сенс та історичне значення!

Крім цього:

● Зайнятість на повний робочій день з наданням робочого місця в офісі організації в центрі Києва;

● Конкурентноздатна заробітна плата 

● Досвід роботи в одній з найактивніших правозахисних організацій України;

● Можливості активне навчання прав людини;

● Досвід роботи в транскордонних проєктах та участі у міжнародних мережах;

Контакти: 

Будь ласка, надсилайте Резюме та портфоліо кампаній українською мовою за адресою office@ccl.org.ua, з темою: «Кампейнінг» .

«Центр Громадянських Свобод» пропонує рівні умови кандидатам та кандидаткам з різним походженням, соціальним станом, расою, національністю, сексуальною орієнтацію, віросповіданням, наявністю інвалідності та таких особливостей, як дислексія тощо. Ми пропагуємо та заохочуємо розмаїття, як в підборі персоналу, так і в роботі нашої організації.

buttons