01.01.2017

З Новим роком усіх вільних і небайдужих людей по цілому світу, які протягом 2016 року дарували свою підтримку. Січень, 2017

Від щирого серця вітаємо з Новим роком усіх вільних і небайдужих людей по цілому світу, які протягом 2016 року підтримували справу захисту українців, нахабно позбавлених Росією їхнього фундаментального права на вільне життя!
У перший день 2017-го вслухайтесь, як у виконанні Олега Сенцова і Сашка Кольченка звучать слова “Душу й тіло ми положим за нашу свободу”, що стали відповіддю на присуджені їм на двох тридцять років суворого режиму у великій євразійській “Тюрмі народів”.
Шестеро українських бранців вийшли із-за кремлівських ґрат у минулому році, але десятки невинних у цю новорічну ніч відірвані від родинного тепла і від Батьківщини. А це означає, що ми не маємо дати путінській зграї “заговорити” і “нормалізувати” на міжнародній арені викрадення, тортури, сльози дітей, десятки років неволі, до яких уже засуджено чи може бути засуджено громадян України.
У 2017 році пишіть листи українським політв’язням. Не забувайте і про несправедливо засуджених росіян, які поплатилися за те, що кинули виклик тиранії. Організовуйте та відвідуйте акції з вимогою їхнього звільнення. Вимагайте від урядів та міжнародних організацій найрішучіших дій щодо Російської Федерації, аби знущатися над заручниками стало для неї невигідно до нестерпності.
Турбуймося про сім’ї, в яких відібрали батьків, синів і чоловіків. Пліч-о-пліч наближаймо момент, коли, кажучи словами класика, “розпадуться… тяжкії кайдани” Кремля, й усі колишні політв’язні вдихнуть на повні груди повітря свободи.
#LetMyPeopleGo http://letmypeoplego.org.ua/

Назад
Попередня Наступна
buttons