07.09.2017

Брифінг : «Подарунок» громадським організаціям від Президента, або чому Україна ризикує піти шляхом Росії та Казахстану»

ПРЕС-АНОНС

У п’ятницю, 8 вересня, о 13:30 в Українському кризовому медіацентрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг на тему «Подарунок» громадським організаціям від Президента, або чому Україна ризикує піти шляхом Росії та Казахстану».
Йтиметься про небезпеки законопроектів №6674 та №6675, внесених в парламент Петром Порошенком, які передбачають накладення додаткових, невиправданих і непропорційних вимог для роботи громадських організацій в Україні.

Під час брифінгу виступлять:
• Олександр Павліченко, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини;
• Олександра Романцова, заступниця голови правління Центру громадянських свобод;
• Зорян Кісь, менеджер з адвокації Freedom House Ukraine;
• Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи.

 

Захід організований Центром інформації про права людини спільно з Платформою «Правозахисний порядок денний».

Акредитація журналістів на місці. Додаткова інформація за телефоном (098)594-55-54 або на e-mail dk@humanrights.org.ua.
Довідково: платформа “Правозахисний порядок денний” – неформальна коаліція правозахисних організацій, що працюють у сфері моніторингу, аналізу та розробки законодавства відповідно до основних засад прав людини та основоположних свобод. Учасниками Платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр інформації про права людини, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проект “Без кордонів” ГО Центр “Соціальна Дія”, Євромайдан SOS.

Назад
Попередня Наступна
buttons