01.10.2021

Акція-перформанс «Прийде час» до Дня народження Володимира Дудки

Вже вп’яте свій День Народження Володимир Дудка зустрів у неволі. У 2016 році морського офіцера затримали в окупованому Севастополі і звинуватили в підготовці диверсії організованою групою.

Севастопольський “суд” засудив Дудку до 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

30 вересня о 18.00 на Майдані Незалежності відбулась акція-перформанс з нагоди 57-річчя Володимира Дудки.

На День народження зібрались рідні та друзі іменинника, громадські активісти та правозахисники. Вони висловили Володимиру слова своєї підтримки та ще раз нагадали про те, що вже два роки немає обмінів полонених.

Крім того на учасників святкування чекав перфоманс, що у мистецькій формі продемонстрував почуття військового моряка, який опинився у полоні Кремля і чекає на звільнення. Наразі єдина можливість для спілкування у самого Володимира – листи з в’язниці.

«У мене все нормально, якщо можна нормальним назвати утримання мене в ув’язненні. Адже я не робив того, в чому мене звинуватили. Просто потрапив у шестерінки політичних відносин між Україною і Росією. Відносно мене все брехня. І вона скрізь. Але Господь сказав: «Немає нічого таємного, що не стало б явним». Так воно і буде», – пише Дудка.

Акція організована Центром Громадянських Свобод в рамках кампанії #PrisonersVoice, Платформою звільнення політв”язнів, Об’’єднанням родичів політв’язнів Кремля

Назад
Попередня Наступна