Підтримати напрямок “Cприяння реалізації реформ, пов’язаних із забезпеченням прав людини”


Що таке “Центр громадянських свобод” і чому нас варто підтримати

«Центр громадянських свобод» (ЦГС) заснований у 2007 році і бере участь у всіх значних подіях, що зачіпають права людини в Україні, намагаючись попередити їх порушення та усунути наслідки таких порушень.

Ми займаємось правозахистом, навчаємо правам людини, організуємо громадський контроль мирних зібрань, сприяємо звільненню українських полонених та політв’язнів і притягненню до відповідальності воєнних злочинців.

Гаряча лінія нашої ініціативи «Євромайдан СОС» для допомоги постраждалим та пошуку зниклих під час подій Майдану прийняла більше 16 000 дзвінків, завдяки нашій кампанії  SaveOlegSentsov люди у 40 країнах дізнались про українських політв’язнів та полонених у російських тюрмах, що допомогло їх звільненню, у Київській Школі Прав Людини навчались більше 1600 людей, група громадського спостереження ОЗОН супроводжувала більше 100 мирних зібрань та судових засідань, а платформа «Правозахисний Порядок Денний», що ми координуємо, зупинила прийняття 5 небезпечних для прав людини законодавчих ініціатив.

Підтримайте нас, і Україна стане на крок ближче до правової держави!

Як нас підтримати:

1. Безготівково з розрахункового рахунку
Наші реквізити (у гривні):
Отримувач:
ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД ГО
ЄДРПОУ
35139190
Рахунок (IBAN)
UA313206490000026006052756655
Призначення платежу:
Благодійна допомога на статутну діяльність

2. Перерахувати з карти за допомогою цієї платіжної сторінки з будь-якої країни та в будь-якій валюті. Гроші зараховуються у гривні згідно курсу банка.

 

Звіти ЦГС

Річна звітність

Детальна і наочна інформація про діяльність Центру Громадянських Свобод за рік.

buttons