08.03.2018
Автопробіг на базу ППОП відбувся у Києві
![](https://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/28619401_2022174281382247_864514040669519083_o.jpg)
6 березня у Києві відбулася акція анонсована напередодні: “Автопробіг на базу “Беркуту” | 6 березня 2018″. Четверо моніторів та моніторок ОЗОНу здійснювали спостереження за перебігом зібрання.
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/28699173_2022175761382099_1097240532973093992_o.jpg)
ФОТО: з Фейсбук Gelo Zhuraveli
Початок акції: 20:00
Завершення: 20:45
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/28698789_2022175711382104_1712821275489812283_o.jpg)
ФОТО: з Фейсбук Gelo Zhuraveli
Учасники акції проїхали колоною (46 машин) від проспекту Валерія Лобановського, 126/1 до бази ППОП ГУНП у м. Києві проспект Валерія Лобановського, 154. Колону супроводжували 2 екіпажі патрульної поліції Києві.
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMG_20180306_200813.jpg)
Учасники зібрання зібралися біля воріт бази, де відбулися виступи громадських активістів, народних депутатів України – Володимира Парасюка та Ігоря Луценка.
Причиною акції учасники назвали події 3 березня 2018 року біля ВРУ. За виступами слідував “перформанс”: учасники полили в’їздну браму червоною фарбою, спалили прапор підрозділу “Беркут”, палили пір’я та залишили купку сміття.
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMG_20180306_203116_HDR.jpg)
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMG_20180306_203721.jpg)
Крім того, на брамі були зафіксовані плакати із шевронами підрозділу “Беркут” та ПОП.
Усі елементи акції – плакати, фарба, сміття – були залишені учасниками біля брами.
Охорону громадського порядку на акції забезпечували представники відділу превентивної комунікації ГУНП у м. Києві та правоохоронці у штатському одязі. У коментарях спостерігачам представники “поліції діалогу” зауважили, що комунікація з організаторами зібрання не виявилася продуктивною: від початку існували домовленості щодо іншого формату акції.
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMG_20180306_200821.jpg)
Спостерігачі зафіксували присутність на акції представників Червоного Хреста та ГО “Миротвочі ініціативи”, які зазначили, що виконують функцію медіаторів.
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/28618982_2022175731382102_6946557089905870217_o.jpg)
ФОТО: з Фейсбук Gelo Zhuraveli
![](http://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/IMG_20180306_201824.jpg)
Група громадського спостереження ОЗОН є добровільним об’єднанням активних громадян, які здійснюють громадський контроль за правоохоронними органами, судами та органами місцевого самоврядування. Об’єктивний і неупереджений моніторинг судових процесів у різних областях України, фіксація системних порушень національного законодавства та міжнародних стандартів у галузі прав людини, формування і просування рекомендацій з метою усунення виявлених системних проблем,- є пріоритетними завданнями ОЗОНу.