Команда

Команда Центру Громадянських Свобод


 


Олександра Романцова

виконавча директорка

aleksandra.romantsova@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Марина Ліліченко

юристка

lilichenkom@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Галан Любов

координаторка проектів

liubov.halan@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

Зайченко Сергій

менеджер комунікацій

s.z.93.ua@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Любов Гончарова

бухгалтерка

lvgoncharova18@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Козачок Таня

бухгалтерка

tvkozachok2018@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Cклад правління


 

Олександра Матвійчук  

голова правління

avalaina@gmail.com

FB

 

 

 

 

 

 

Аліса Малицька

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ксенія Шиманська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Думич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назарій Боярський

 

 

 

 

 

 

 

Наглядова рада


Тетяна Мазур

Незалежна консультантка з питань організаційного розвитку громадських організацій. Членкиня правління проекту «Правова Ініціатива» та ГО «КиївПрайд».

Тетяня з третього курсу працювала в громадській організації, виконавчому партнері Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, надаючи юридичні консультації біженцям та шукачам притулку. У 2001 році приєдналася до Amnesty International в Україні. В 2006 році стає членом правління організації, а з 2008 до 2016 була виконавчою директоркою Amnesty International Україна.

 

 

 

 

Світлана Астраханцева

Членкиня ради Міжнародної Гельсінської Групи та Міжнародної Гельсінської Асоціації.

Світлана має вищу економічну та юридичну освіту. Більше 15 років займає керівні посади в різних міжнародних та російських некомерційних організаціях. З 2016 працює виконавчим директором Московської Гельсінської групи.

 

 

 

 

 

Андрій Юров

Відомий міжнародний правозахисник, соціальний філософ, експерт Московської Гельсінської Групи. Учасник Ради Міжнародної Громадської ініціативи для ОБСЄ. Науковий керівник Міжнародної школи прав людини та громадянських дій.

Андрій багаторазово брав участь в організації польових, гуманітарних та наглядових місій в місцях масових порушень прав людини: Грузія (2008), Чечня (2009), Киргизстан (2010), Білорусь (2011), Україна (2014).

 

 

 

 

Мартиненко Олег

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини. Директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності». Доктор юридичних наук, кримінолог.

Олег почав кар’єру як пенітенціарний психолог, потім працював дослідником, вченим та менеджером в Харківському національному університеті внутрішніх справ. у 1999-2003 був співробітником Цивільної поліції ООН в Боснії та Герцеговині, Косово. У 2006-2010 був радником міністра МВС з прав людини, начальником Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності МВС. Один з основних авторів реформування МВС та поліції України, ініціатор запровадження перехідного правосуддя в Україні для подолання збройного конфлікту.

 

 

 

Кравчук Марія

Генеральна директорка в Polimentor – digital advertising and contact-center.

Марія народилася в Харкові, отримала вищу освіту в КПІ. У 2010 році почала працювати в Polimentor – digital advertising and contact-center, де працює і зараз. Марія – експертка з інетрнет-меркетингу. Вона організувала понад 10 різних вебінарів про інтернет-маркетинг. Регулярно пише для журналів «Генеральный директор» та «Интернет-Маркетинг», виступає лекторкою і автором різних освітніх матеріалів.  

 

 

 

Лариса Денисенко

Адвокатка, правозахисниця, письменниця. Членкиня правління і ведуча Громадського радіо. Посланниця толерантності ПРООН в Україні. Членкиея правління Міжнародного фонда Відродження. Фокус діяльності: протидія домашньому насильству, протидія дискримінації, гендерні питання.

Лариса працювала радником Міністра юстиції, очолювала Transparency International Ukraine. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону». Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча  на  «1+1». Лариса публікується у виданнях «Українська правда», «Фокус», «Профиль», «Новое время» та інших. 

 

Поділитися