ТИЖДЕНЬ ГРОМАДЯНИНА НА UKRLIFE.TV — 12-15 ЛИСТОПАДА

На наступний тиждень Центр Громадянських Свобод та українське інтернет-телебачення Ukrlife.tv (ukrlife.tv) готують телемарафон “Тиждень Громадянина на Ukrlife.TV”. Щодня від 12 до 15 листопада (вівторок-п’ятниця) з 10.00 до 14.00 експерти Центру Громадянських Свобод, низка правозахисників і громадських активістів говоритимуть про проблеми насильства у райвідділках міліції та на мирних зібраннях, про політичних в’язнів нашого часу та про те, чи змінився їх колективний портрет із часів Чорновола та Стуса, про найнебезпечніші законопроекти, що зареєстровані у Верховній Раді України на сьогоднішній день. Окрім високого та глобального – низка практичних відеопорад: як діяти при адміністративному затриманні, як правильно організувати мирне зібрання та ін. У телемарафоні візьмуть участь не лише українські експерти, а й правозахисники інших пострадянських країн, зокрема, Росії та Білорусі.

“Переслідування за політичними мотивами, наприклад, за активну публічну діяльність, в недемократичних країнах може торкнутися будь-кого, – коментує голова правління Центру Громадянських Свобод Олександра МАТВІЙЧУК спільний проект із Ukrlife.tv.- Поки весь світ переймається долею лише одного опозицінйого політика, в Україні жертвами таких переслідувань стають журналісти, громадські діячі, адвокати тощо. В інтересах громадянського суспільства заявляти про це вголос.”

«Якщо наш Марафон допоможе принаймні одній людині, буду вважати його дуже вдалим. Приєднуйтесь!» – закликає Людмила НЕМИРЯ, генеральний продюсер Ukrlife.tv

Детальніша програма з переліком учасників і тем буде оприлюднена найближчими днями.

Довідка:

Центр Громадянських Свобод (old.ccl.org.ua) був заснований в Києві 2007 року для просування та утвердження цінностей прав людини, демократії і солідарності, принципу людської гідності в Україні та на просторі Євразії. Головною метою ЦГС є захист фундаментальних прав і свобод людини. Наша організація представляє інтереси суспільства, здійснюючи контроль як за національним керівництвом, так і регіональною владою на предмет дотримання прав людини. ЦГС працює з молоддю, формуючи нове покоління захисників прав людини та активістів громадянського суспільства.

Українське інтернет-телебачення Ukrlife.tv (ukrlife.tv) створене у 2012 році як дискусійна платформа для журналістів, аналітиків та експертів. За рік гостями каналу стали відомі політологи, юристи, правозахисники, літератори, художники, підприємці, музиканти та пересічні громадяни – всі ті, хто робить наше життя помітнішим. Ukrlife.tv завжди, без зайвих бюрократичних процедур,  допомагає молодим українським журналістам реалізувати свої таланти, надаючи їм можливість експериментувати та створювати свої проекти.

Поділитися