24.06.2024

«Голоси мільйонів звичайних людей з різних країн можуть змінити світову історію швидше, ніж інтервенція ООН». Олександра Матвійчук отримала Премію миру Йохема Паля

Організатори нагородили голову Центру громадянських свобод Олександру Матвійчук премією миру Йохема Паля, відзначивши «її відданість боротьбі проти несправедливості та документування воєнних злочинів з величезним особистим ризиком, її безстрашну роботу в умовах окупації Криму, звірств на Донбасі». Ініціативу «Трибунал для Путіна» журі назвали «прикладом пристрасної боротьби за свободу та людяність».

Премія символізує досягнення всього життя пана Йохема О.В. Паля, який прагнув змінити світ на краще – заради людства і світового миру. Під час своїх подорожей світом діяч бачив багато нещасть, що спонукало його зробити свій внесок у покращення світу протягом свого життя. «Кожна людина, незалежно від раси, кольору шкіри, релігії чи освіти, має право на визнання та повагу», — зазначав він. Він заповів весь свій статок Фонду, який сам і заснував, та у своєму заповіті наказав, щоб Премія миру Паля вшановувала та підтримувала осіб, які зробили надзвичайний внесок у справу світового миру.

«Звичайні люди мають значно більше впливу, ніж вони собі думають. Голоси мільйонів звичайних людей з різних країн можуть змінити світову історію швидше, ніж інтервенція ООН», — прокоментувала нагороду Олександра Матвійчук.

Назад
Попередня Наступна
buttons