Тендери

Тендери ЦГС

Інформація про актуальні тендери, що проводить Центр Громадянських Свобод

завершення конкурсу: 09.02.2021

Тендер для вибору постачальника аудиторських послуг

Конкурс закінчився
Переможець тендеру: “Аудиторська фірма” ЛЕО АУДИТ ЦЕНТР “

ГО «Центр громадянських свобод» оголошує збір заявок на участь в тендері постачальника аудиторських послуг. Необхідно провести зовнішню незалежну фінансову аудиторську перевірку діяльності організації за період 01.01.2020 – 31.12.2020.

Збір заявок буде проводитися в період до 16 грудня 2020 року, після чого в період до 15 січня 2021 року тендерна комісія розгляне надані пропозиції та вибере постачальника послуг, з яким в результаті переговорів може бути укладений договір на надання послуг.

Заявки на участь в тендері повинні бути надані за адресою електронної пошти: ccl.org.ua@gmail.com з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ» не пізніше 17 годин 16 грудня 2020 року і повинна містити наступну інформацію:

 1. Найменування постачальника послуг, відомості про його правовий статус і реєстрацію
 2. Докладна контактна інформація для комунікації, в тому числі поштова адреса, фактична адреса розташування, ім’я контактної особи, адресу електронної пошти, номер актуального мобільного телефону для зв’язку
 3. Інформація про потенціал, компетентність та надійність постачальника послуг в довільній формі.
 4. Інформація про умови надання послуг і ціни за такі послуги.

Крім цієї інформації заявник може дати посилання на іншу інформацію, розміщену в мережі інтернет або надіслати додатки (обсягом до 20 МБ), які допоможуть скласти краще уявлення про потенційного постачальника і пропоновані ним умови надання послуг.

Подача заяви на участь в тендері означає, що потенційний постачальник ознайомлений з умовами цього оголошення і згоден з наведеними нижче вимогами, що пред’являються до його учасників.

Учасники тендеру повинні:

 1. Бути резидентами України, бути повністю право- і дієздатними і мати право надавати відповідні послуги за винагороду;
 2. Вести належний фінансовий і бухгалтерський контроль, зберігати всі відомості про здійснені платежі і операції і бути готовими за запитом уповноважених осіб ГО «Центр громадянських свобод» надати інформацію про взаємні операції;
 3. Бути готовими укласти письмовий договір із усіма істотними умовами договірних відносин, погодженими в процесі переговорів.
 4. Аудит повинен проводитися зовнішнім, незалежним і кваліфікованим аудитором.
 5. Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору.
 6. Перевірка повинна бути проведена та наданий звіт аудитора до 28 лютого 2021 року.

Кандидати чи учасники тендеру будуть виключені з участі в процедурі придбання, якщо:

 • Вони є банкротами чи ліквідуються, або їхні справи адмініструє суд, вони увійшли в стосунки з кредиторами, припинили господарську діяльність, є суб’єктом судових справ стосовно цих питань або є в будь-якій аналогічній ситуації, що випливає з подібних процедур, передбачених національним законодавством чи актами;
 • Були визнані винними в порушенні професійної етики рішенням, що має юридичну силу;
 • Вони були винні в серйозному професійному злочині, доказаному будь-якими достатніми засобами;
 • Вони не виконали зобов’язань стосовно виплати соціальних внесків чи виплати податків згідно з законодавчими положеннями України;
 • Були суб’єктом рішення, що має силу, за шахрайство, корупцію, участь у кримінальній організації чи будь-якій нелегальній діяльності, що завдала шкоди суспільству;
 • Є суб’єктом конфлікту інтересів.

Кандидати або учасники тендеру через факт подачі своїх пропозицій на конкурс підтверджують, що вони не знаходяться в одній з перерахованих вище ситуацій.

За додатковою інформацією про умови проведення конкурсу та технічного завдання звертатися за контактною адресою електронної пошти ccl.org.ua@gmail.com з темою повідомлення «ТЕНДЕР ЦГС. ПИТАННЯ».