Стати волонтером/кою

Волонтери\ки ЦГС допомагають нам створити середовище зростання нового покоління правозахисників/ць. До нас приєднуються всі, хто хоче змінювати країну, поширювати принципи прав людини, контролювати органи влади та захищати інших.


Наші волонтери\ки організовують освітні заходи, беруть участь в громадському спостереженні, ведуть наші сторінки в соціальних мережах, проводять аналітичну та дизайнерську роботу і та багато всього іншого. У нас завжди є багато завдань по кожному напрямку і робота в офісі  ніколи не зупиняється.

 

Де і коли можна допомогти?

Наш офіс знаходиться у Києві, тому найбільше завдань та можливостей існує для охочих з цього міста. Однак, ми розвиваємося та вже набираємо волонтерів\ок в інших містах.
Порушень прав людини багато, рук мало, тому допомога може бути потрібна усюди:)


Навіщо це потрібно?

Волонтерство –  це можливість знайомитися, отримувати від правозахисників/ць нові знання і працювати з реальними ситуаціями. Тут ти зможеш знайти однодумців і спілкуватися з цікавими людьми в дружній компанії. Іноді саме через це ми отримуємо необхідну підтримку в різних ситуаціях.

 


Наші волонтери\ки подорожують з нами у відрядження в інші міста та країни, ми допомагаємо їм знайти перше місце роботи чи стажування, пишемо рекомендаційні листи до місця навчання і роботи, запрошуємо на закриті заходи та влаштовуємо вечірки.

Якщо тебе турбує те, що відбувається навколо, і ти готовий/а зробити свій внесок у поліпшення життя в країні – тобі до нас! Ми завжди раді новим активним людям!

________________

Заповнивши анкету – ти отримаєш від нас листа із запрошенням на онлайн-зустріч для зацікавлених нашою волонтерською спільнотою.

💡 На цій зустрічі ви зможете більш детально дізнатися про:
– історію організації, команду;
– наші тематичні напрямки та їхню специфіку;
– про те, що роблять волонтери/ки та як саме обрати напрямок участі у волонтерській діяльності.


Ми проводимо такі зустрічі раз в місяць, тому спіши зареєструватися!

 

 

 

Поділитися