Підтримати ЦГС – Donate CCL


Що таке “Центр громадянських свобод” і чому нас варто підтримати
(Публічна оферта)

«Центр громадянських свобод» (ЦГС) заснований у 2007 році і бере участь у всіх значних подіях, що зачіпають права людини в Україні, намагаючись попередити їх порушення та усунути наслідки таких порушень.

Ми займаємось правозахистом, навчаємо правам людини, організуємо громадський контроль мирних зібрань, сприяємо звільненню українських полонених та політв’язнів і притягненню до відповідальності воєнних злочинців

Гаряча лінія нашої ініціативи «Євромайдан СОС» для допомоги постраждалим та пошуку зниклих під час подій Майдану прийняла більше 16 000 дзвінків, завдяки нашій кампанії  SaveOlegSentsov люди у 40 країнах дізнались про українських політв’язнів та полонених у російських тюрмах, що допомогло їх звільненню, у Київській Школі Прав Людини навчались більше 1600 людей, група громадського спостереження ОЗОН супроводжувала більше 100 мирних зібрань та судових засідань, а платформа «Правозахисний Порядок Денний», що ми координуємо, зупинила прийняття 5 небезпечних для прав людини законодавчих ініціатив.

З моменту вторгнення російських військ 24 лютого 2022 року ми повністю переформатували нашу роботу. Ми ведемо базу ініціатив по всій країні, які закривають потреби евакуації/оборони/допомоги/інформування, контактуємо людей з потребою  із цими ініціативами. Ми займаємося документуванням воєнних злочинів, зараз прицільно збираємо відеосвідчення про умисні напади на цивільні об’єкти та цивільне населення. Окремо у співпраці із державними органами робимо базу полонених та зниклих. Ми активно працюємо на міжнародній арені через нашу діаспору, міжнародні правозахисні мережі, партнерів і друзів по всьому світу. Постійно ведемо тематичні кампанії. У нас 24 години на добу працює Facebook, Twitter, щоб повідомляти корисну для людей інформацію. На Youtube ми викладаємо інформаційні матеріали різними мовами, і є ціла група перекладачів, які це забезпечують.

Підтримайте нас! Кожен внесок, перерахований благодійником/цею, фізичною чи юридичною особою на рахунки ГО «Центр громадянських свобод», є незворотною благодійною допомогою, яка буде використана на статутні цілі організації.

Підтримайте нас, і Україна стане на крок ближче до правової держави!

1. Перерахувати з карти за допомогою цієї платіжної сторінки/ Transfer charitable donation from the bank card using this payment page

Ви можете зробити благодійний внесок переказ з будь-якої країни та в будь-якій валюті. Гроші списуються з картки згідно обмінного курсу вашого банку.

You can transfer you charitable donation using this payment page from any country and in any currency. The money is debited from the bank card according to the exchange rate of your bank.

2. Перерахувати у гривні на розрахунковий рахунок
Отримувач ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД ГО
ЄДРПОУ 35139190
Рахунок (IBAN) UA973510050000026006879138225

Призначення платежу Благодійна допомога на статутну діяльність

3. Transfer charitable donation in USD (SWIFT)

Name of Account Center for Civil Liberties

Name of Bank Public Joint Stock Company «Ukrsibbank»

Address of Bank Andrivska Street 2/12 Kyiv, Ukraine

Account Number UA913510050000026006879138236

Swift Code KHABUA2K

Correspondent / Intermediary Bank BNP Paribas U.S.A. – New York Branch, New York

Correspondent / Intermediary Account Number is available 020061151200138

Correspondent / Intermediary Swift Code BNPAUS3N

Currency of account held USD

Purpose of payment: Charitable Donation

4. Transfer charitable donation in EUR (SWIFT)

Name of Account  Center for Civil Liberties

Name of Bank Public Joint Stock Company «Ukrsibbank»

Address of Bank Andrivska Street 2/12 Kyiv, Ukraine

Account Number UA123510050000026005879138237

Swift Code KHABUA2K

Correspondent / Intermediary Bank BNP Paribas SA, Paris

Correspondent / Intermediary Account Number is available 07205696

Correspondent / Intermediary Swift Code BNPAFRPP

Currency of account held EUR

Purpose of payment: Charitable Donation

 

Звіти ЦГС

Річна звітність

Детальна і наочна інформація про діяльність Центру Громадянських Свобод за рік.