Про проект

Облиття кислотою та трагічна смерть Катерини Гандзюк змусила звернути увагу на переслідування громадського суспільства. Складений її друзями та адвокатами постраждалих список вже тоді налічував 55 нападів на правозахисників, адвокатів, екологів, журналістів, викривачів корупції тощо.

Створена Центром громадянських свобод інтерактивна мапа не просто візуалізує задокументовані правозахисними організаціями випадки тиску та переслідування як у позаправовий спосіб (погрози, викрадення, катування, побиття, вбивство, пошкодження майна), так із використанням юридичних механізмів (незаконні обшуки, свавільні арешти, незаконне стеження, порушення сфабрикованих справ тощо).

Це перший в Україні онлайн-інструмент, який дає можливість відстежувати реакцію державних органів та оцінювати ефективність розслідування по цим справам. Інтерактивна карта запускається у тестовому режимі, тож її функціонал буде поступово удосконалюватися. Із усіма коментарями та пропозиціями, будь ласка, звертайтеся на ccl.org.ua@gmail.com