У Києві відбулося судове слухання у справі активіста Сольдадо Ковалісіді

17 січня 2017 року відбулося судове слухання у справі активіста Soldado Kowalisidi​, який подав позов до суду через відмову Державна Міграційна Служба України​ у наданні статусу біженця.

 
На засіданні були присутніми і волонтери групи спостереження “ОЗОН”.
 
Слухання справи по суті перенесено на 19.03.2018 через клопотання захисту про витребування медичної довідки, відсутньої у матеріалах справи.
Група громадського спостереження “ОЗОН” – є добровільним об’єднанням активних громадян, які здійснюють громадський контроль за правоохоронними органами, судами та органами місцевого самоврядування. Об’єктивний і неупереджений моніторинг судових процесів у різних областях України, фіксація системних порушень національного законодавства та міжнародних стандартів під час проведення мирних зібрань, формування і просування рекомендацій з метою усунення виявлених системних проблем – пріоритетні завдання ОЗОНу. Громадські спостерігачі є незалежною стороною, вони завжди залишаються поза межами процесу. Детальнішу інформацію можна отримати на сторінці ОЗОН www.facebook.com/OZON.monitoring Контактна пошта: ozon.monitoring@gmail.com
Поділитися