Семінар КМЄС для місцевих громадських організацій відбувся в Одесі

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) організувала  громадянського суспільства Одеси захід на тему забезпечення громадського порядку в регіоні. 17 січня КМЄС провела семінар для місцевих громадських організацій, на якому європейські експерти та активісти обговорили права та обов’язки сторін, що використовують право на свободу мирних зібрань.

Фахівці КМЄС також поділилися найкращими практиками ЄС щодо захисту прав людини та підтримки діалогу з учасниками акцій.

Серед учасників присутнім був і спостерігач ОЗОН Леонід Іванишко, який поділився із присутніми рекомендаціями та зауваження щодо покращення роботи поліції Одеси сфері забезпеченні права на свободу мирних зібрань та охорони громадського порядку.

Група громадського спостереження “ОЗОН” – є добровільним об’єднанням активних громадян, які здійснюють громадський контроль за правоохоронними органами, судами та органами місцевого самоврядування. Об’єктивний і неупереджений моніторинг судових процесів у різних областях України, фіксація системних порушень національного законодавства та міжнародних стандартів під час проведення мирних зібрань, формування і просування рекомендацій з метою усунення виявлених системних проблем – пріоритетні завдання ОЗОНу. Громадські спостерігачі є незалежною стороною, вони завжди залишаються поза межами процесу. Детальнішу інформацію можна отримати на сторінці ОЗОН www.facebook.com/OZON.monitoring Контактна пошта: ozon.monitoring@gmail.com

Поділитися