До Верховної Ради України направлено Щорічну доповідь Уповноваженого з прав людини

Цьогорічна Щорічна доповідь містить 16 розділів і налічує 661 сторінку.

Так, у документі висвітлені питання дотримання соціально-економічних прав, права на судовий захист, реалізації функцій НПМ і спеціальні провадження Уповноваженого, права на доступ до публічної інформації та захисту персональних даних, свободи від дискримінації, дотримання рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, прав дитини. Крім того, у доповіді зосереджена окрема увага на питаннях дотримання прав громадян України на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і захисту прав громадян України за кордоном. Також у цьогорічній доповіді висвітлюються результати загальнонаціонального дослідження «Що українці знають і думають про права людини», яке було проведено за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва за ініціативою Уповноваженого з прав людини та ГО «Центр інформації про права людини».

Валерія Лутковська висловлює щиру подяку всьому колективу Секретаріату Уповноваженого з прав людини, представникам громадянського суспільства та міжнародних організацій за їх особистий внесок при підготовці Щорічної доповіді та співпрацю у галузі захисту прав людини.

«Сподіваюсь, що цьогорічна Щорічна доповідь не тільки викличе інтерес у народних депутатів, зацікавлених у покращенні ситуації із правами людини в Україні, але й стане в нагоді правозахисникам для визначення пріоритетів їх діяльності на майбутнє», – зазначила у своєму вступному слові до Щорічної доповіді Валерія Лутковська.

До Верховної Ради України направлено Щорічну доповідь Уповноваженого з прав людиниhttps://goo.gl/jBjjfx***На…

Опубліковано Уповноважений Верховної Ради України з прав людини 13 березень 2018 р.

Поділитися